دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار

دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار

دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار که به آن لیوان فوری و تی کاپ نیز گفته می شود. به تولید لیوان هایی می پردازد که از سه بخش لیوان کاغذی، چای و فیلتر تشکیل شده است و مصرف کننده ی برای نوشیدن یک چای سریع فقط به آب جوش نیاز دارد. این نوع از لیوان ها پاسخ گوی زندگی پر سرعت امروزی است و در میان مصرف کنندگان خواهان زیادی دارد.

لیوان کاغذی چای دار در مصارف خانگی از جمله مهمانی ها، مراسم عزاداری و همچنین در بوفه های بین راه و نیز ادارات و شرکت ها کاربرد دارد و می تواند سود دهی بیشتری در مقایسه با لیوان کاغذی بدون چای داشته باشد.

شرکت تجارت گستر شهریار با توجه به نیاز مصرف کنندگان دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار را توسط شرکت خود به فروش می رساند. در این لیوان های کاغذی علاوه بر چای می توان نسکافه یا دمنوش های گیاهی نیز تعبیه کرد. با توجه به خاصیت درمانی و ضد سرطانی چای سبز و سایر دمنوش ها امروزه افراد زیادی به استفاده از این نوع نوشیدنی ها علاقه پیدا کرده اند. بر همین اساس با استفاده از دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار لیوان هایی حاوی چای، دمنوش و سایر نوشیدنی های گیاهی تولید کنید.

این لیوان ها شما را از مصرف چای کیسه ای رها می کند و هزینه ی شما را کاهش می دهد. دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار پس از تعبیه ی مقدار تعیین شده ی چای یا دمنوش یا نسکافه در انتهای لیوان از طریق حرارتی به دوختن فیلتر توری در انتهای لیوان می پردازد و در نهایت لیوان کاغذی چای دار را در اختیار شما قرار می دهددر این حالت فقط با استفاده از آب جوش می توانید یک چای فوری میل نمایید.

دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار را می توانید از شرکت تجارت گستر شهریار تهیه نمایید.

جهت کسب اطلاعات و راهنمایی های لازم با شماره تلفن های : ۳۵۵۳۹۸۲۸ ۰۴۱ – ۰۹۱۴۳۰۲۶۲۴۱ تماس حاصل فرمایید.